Teşhir Ürün! Defolu Tefal Tost Makinesi Gri Renk FİYATI: 1200 TL

Tefal GC470 tost makinesinin öne çıkan özelliklerinden biri ürünün ızgaraya da imkân tanıyabilmesi. Bu sayede balık ya da et hazırlama süreçlerinde de konforu yakalayabilirsiniz. defolu tost makinesi tefal! Bu tost makinesi, sahip olduğu zamanlayıcı fonksiyonu ile de muadillerinden önemli ölçüde ayrılabiliyor.

defolu tefal tost makinesi

Bu fonksiyon sayesinde Tefal GC470 tost makinesi çalışırken başında bekleme zorunluluğu yok. Teşhir Ürün! Tefal Tost Defolu Makinesi Gri Renk Siz ısı ayarını yapıp gıdalarınızı makineye yerleştirin, gerisini ona bırakın. Bu sayede zamandan tasarruf etmeniz ve mutfaktaki hünerlerinizi daha hızlı bir şekilde göstermeniz de mümkün.

5 seviyeli ısı ayarı da geniş bir yelpaze sunuyor. Bu açıdan, daha düşük kademeli ısı ayarlarına sahip tost makinelerindeki kısıtlılık da ortadan kalkıyor. Hazırlayacağınız her ürün için en doğru sıcaklığı Tefal GC470 Grill Gourmet Minute 2000 Watt paslanmaz çelik inoks tost makinesi ile bulmanız işten bile değil. Örneğin, balık ve etlerinizi Level 5’te ısıtabilir, ızgaranın tadına varabilirsiniz.

defolu tost makinesi fiyatı tefal

efal GC470D Gourmet Minute Tost Makinesi Gri – 9100029276 Özellikleri
Çıkartılabilir Plaka Var
Güç (W) 2000
Izgara Özelliği Var
Plaka Kullanımı Çift Taraflı
Plaka Yüzeyi Döküm
Renk Inox

FİYATI: 1200 TL